Wielkanocne tradycje

pod hasłem

„Wielkanocne tradycje”

Komunikat Komisji Konkursowej

V Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wielkanocne tradycje”  organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Strzyżowie

Rozstrzygnięcie

W dn. 21.04.2022 r. jury oceniło 70 prac plastycznych złożonych na konkurs z Szkoły Podstawowej Nr 2 w Strzyżowie, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzyżowie oraz Szkoły Podstawowej Nr 3 Specjalnej w Strzyżowie.

Komisja konkursowa zwracając szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac przez uczestników, nawiązanie do tematu, indywidualny i twórczy pomysł oraz oryginalność środków wyrazu, przyznała: 9 nagród głównych i 9 wyróżnień. Komunikat Komisji konkursowej można zobaczyć na stronie ośrodka http://sosw-strzyzow.pl

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Podziękowania kierujemy również dla opiekunów artystycznych zarówno nauczycieli, wychowawców, ale przede wszystkim rodziców.

Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną w najbliższym czasie doręczone do poszczególnych placówek.