Nauczanie zdalne II semestr 11-19.02.2021

nauczanie zdalne
II semestr

Od 1 do 10 lutego  2021r.  w klasie I SPdP  realizowane jest nauczanie w formie hybrydowej.

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych od 11.02.2021r. – 19.02.2021r., na wszystkich etapach szkoły w SOSW w Strzyżowie, zajęcia edukacyjne i terapeutyczne realizowane będą w formie nauczania zdalnego.

W tej zakładce umieszczone są „okienka” dla poszczególnych klas, pod którymi znajdują się plany lekcji, zajęcia rewalidacyjne i pomoc psychologiczno–pedagogiczna dla danej klasy. Pod każdą lekcją i zajęciami terapeutycznymi umieszczane są zadania i zalecenia dostosowane do indywidualnych możliwości psychofizycznych i potrzeb każdego ucznia.

Wszyscy nauczyciele oraz specjaliści prowadzący zajęcia rewalidacyjne i pomoc psychologiczno–pedagogiczną są do dyspozycji rodziców w godzinach od 8:00 do 14:00. Kontakt mailowy do nauczycieli i specjalistów dostępny jest poniżej, kontakty telefoniczne można uzyskać u wychowawcy lub dyrektora SOSW w Strzyżowie.

Nauczanie zdalne klasa I SPdP

Prowadzone od 1 do 10 lutego 2021 roku.

Nauczanie zdalne klasa I SPdP

Prowadzone od 22 lutego do 26 marca 2021 roku.

Nauczanie zdalne klasa I SPdP

Prowadzone od 7 kwietnia 2021 roku.

Nauczanie zdalne

Prowadzone w dniach od 11 do 19 lutego 2021 roku.

Nauczanie zdalne

Prowadzone w dniach od 29 do 31 marca 2021 roku.

POTRZEBUJESZ WSPARCIA NASZYCH NAUCZYCIELI, WYCHOWAWCÓW I SPECJALISTÓW?

• zadzwoń do Ośrodka: dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00,
  • skontaktuj się mailowo z dyrekcją, nauczycielem, wychowawcą lub specjalistą.

KONTAKT Z DYREKCJĄ, NAUCZYCIELAMI, WYCHOWAWCAMI
I SPECJALISTAMI